Obľúbené produkty

Epoxidová živica

Čo je epoxid?

Patrí do skupiny reaktívnych polymérov. Epoxidové živice reagujú (zosieťujú) buď sami (1-zložkové), alebo častejšie so širokou škálou reaktantov (tvrdidiel). Vytvrdnutá epoxidová živica má zvyčajne výbornú mechanickú, tepelnú a chemickú odolnosť.

Oblasť použitia

Epoxidy majú širokú škálu použitia. Náš sortiment je zameraný hlavne na oblasť stavebníctva vo forme stavebných lepidiel, samonivelačných stierok, náterov a spojív pre tvorbu kamenných kobercov.

Plusy našich epoxidov

Pri výrobe a tvorbe receptúr myslíme aj na životné prostredie. Pre naše deti chceme kvalitný svet a nie zisk za každú cenu. Naše epoxidové živice spĺňajú prisne smernice EU z r. 2018 na obsah nebezpečných látok.

Najčítanejšie z Blogu

Epoxidová živica, použitie a rozdiely

Plánujete epoxidovú podlahu, epoxidový stôl alebo položenie kamenného koberca? Na čo si dať pozor pred kúpou epoxidu, rozdiely medzi živicami a ďalšie informácie nájdete v našom článku o epoxidoch ->.

Vyrobte si epoxidový stôl

Jednoduchý návod na výrobu originálneho živicového stola v kombinácii s drevom, prípadne kameňom alebo betónom. Pomocou zalievacích epoxidov dokážee vyrobiť veľa dekoračných predmetov.
Návod na výrobu stolov ->

Epoxidová podlaha v garáži

Epoxidový náter na podlahe v garáži vám uľahčí upratovanie, eleminuje prašnosť betónu a navyše si ju viete za pár hodín zhotoviť aj sami. Dokonca ani cena nebude nepríjemným prekvapením, skôr naopak, ide o pomerne lacné riešenie. Pokiaľ neveríte, pozrite si našu ponuku epoxidový farieb vhodných do garáže, dielne, pivnice a pod.