Page Banner

Doprava tovaru k zákazníkovi

Našou snahou je dopraviť zakúpený tovar k zákazníkovi rýchlo, lacno a spoľahlivo.
Tovar doručujeme:

A: Vlastná doprava - dodávkové vozidlá s nosnosťou do 1200kg, cena za km (cesta tam aj späť) 0,40€/km bez DPH.

B: Doprava kuriérom - paletová preprava zásielok do 2500kg v rámci SR. Cena dopravy je závislá od celkovej hmotnosti a miesta doručenia.
Tento spôsob dopravy je v našom e-shope prednastavený a plne automatizovaný pre výpočet ceny dopravy. Pri objednávke tovaru porovnávame uvedené alternatívne dopravy a zákazníkovi je vždy ponúknutý lacnejší variant pokiaľ existuje.
Vykládku tovaru zabezpečuje prepravca a to buď hydraulickou rukou, alebo hydraulickým čelom.

C: Nákladná kamionová preprava, vyťažovanie trás súkromných prepravcov - alternatívna forma prepravy tovaru. Cena je spracovaná vo forme dopyt-ponuka. Nevýhodou je pomalšie doručenie tovaru vzhľadom na voľné kapacity prepravcov. Tento typ dopravy je vhodný na prepravu tovaru nad 7t, pri doručení je potrebné zabezpečiť vykládku pomocou stroja.

** - v určitých časových úsekoch je možnosť získať dopravu ZDARMA na vybraný sortiment pri kúpe presne definovaného množstva. Tovar spĺňajúci podmienky dopravy zdarma je označený priamo v danej kategórii, ako aj v detailnom náhlade tovaru

Platba za tovar

1. Prevodom vopred - úhrada faktúry
Pri finalizácii objednávky zvolte platbu predfaktúrou. Na váš email zašleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet, tovar expedujeme bezodkladne. Originálnu faktúru vám zašleme na kontaktný email, alebo bude priložená k zásielke.

2. Platba pri prevzatí tovaru - tzv.dobierka
Tovar uhradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti, prípadne platobnou kartou, pokiaľ to doručiteľ umožňuje. Termín doručenia vám bude oznámený, pripravte si potrebný hotovostný obnos.


3.  Platobná brána - platba kartou, platobné tlačítka bank 
Najrýchlejší spôsob zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.
V našom eshope používame služby spoločnosti:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana